TwiLiGhT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwiLiGhT

Forum o Twilightu,knjigama,likovima...
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ProbLemi... =( =(

Ići dole 
+9
Robert Cullen
...Bojana...
FantasyQueen
Wolf_Girl
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
Arcy
mala bubica
Ema Fleur Cullen
Nessie_Cullen
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
...Bojana...
Volim vampire!
Volim vampire!
...Bojana...


Broj poruka : 85
RaNk : 0
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 29

ProbLemi... =( =( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 2:19 pm

nnc.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nick Frost
Obozavam vampire!
Obozavam vampire!
Nick Frost


Broj poruka : 106
RaNk : 8
Datum upisa : 11.05.2009
Godina : 29
Lokacija : hunting at night........

ProbLemi... =( =( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 12:30 am

Ovako moj problem je sledeci.......
izaso sam jedno vece sa sestrom od tetke moje naj drugarice. I bilo na je extra.......ali moja naj drugarica ne zeli da se ja druzim sa njenom sestrom..........cak se i naljutila na nas.......mi smo joj rekli da nemoze da nam brani da se druzimo ali ipak................ona je ljuta..........ona nas je upoznala pa mi krivo a i stvarno nezelim da je izgubim..............
STA DA RADIM????????? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
LiTTLe_LaDy_LovE
Smrtnik
Smrtnik
LiTTLe_LaDy_LovE


Broj poruka : 48
RaNk : 0
Datum upisa : 10.05.2009
Godina : 27
Lokacija : Land of sadness...

ProbLemi... =( =( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 2:53 pm

Pa nezz, objasni joj da ne zhelish da se posvadjash sa njom zbog njene sestre, i da zhelish da se druzhish sa obe... I otkud znam reci joj da nije u redu da se ljuti na tebe zbog toga... Jer na kraju ona vas je i upoznala... Msm ovo ti sigurno nece pomoci, ali ja sam malo glupa po pitanju reshavanja takvih problema, glupo mi je da ti kazhem da joj kazhesh da nije fer da se ljuti zbog toga, i da se tako josh vishe posvadjash... Bolje nemoj mene da slushash, jer ja sam pre dobra u svadjanju a ne u mirenju xD
Nazad na vrh Ići dole
...Bojana...
Volim vampire!
Volim vampire!
...Bojana...


Broj poruka : 85
RaNk : 0
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 29

ProbLemi... =( =( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 9:03 pm

hmm...poznajuci zenski rod,ja bih rekla da je ona ljubomorna Nik... Razz
mozda se ti njoj svidjas,msm ne kao prijatelj vec kao decko,jesi razmisljao o tome?a mozda to ipak nije ta vrsta ljubomore,mozda se samo boji da te ne izgubi kao druga ako ti sad pocnes da se druzis sa njenom sestrom...mozda misli da neces imati vremena za nju...moras da razgovaras sa njom i vidis u cemu je stvar njene reakcije...i onda napravite neki kompromis...srecno!
Nazad na vrh Ići dole
Lady Swan
Smrtnik
Smrtnik
Lady Swan


Broj poruka : 26
RaNk : 0
Datum upisa : 22.05.2009
Godina : 28
Lokacija : Forks

ProbLemi... =( =( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( - Page 2 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 10:52 pm

Evo mog problema:

Jako, jako volim svog decka! Ali ponasa se kao da nije nesto mnogo zainteresovan za mene. Stvarno se trudim da mu dam do znanja da mi je stalo do njega, a da ne pravim budalu od sebe! Pogotovo zato sto on nista ne shvata ozbiljno. U njega je zacopana svaka druga devojka jer je lep i duhovit, a on je hteo samo mene ali sada mi se cini da mu je zabavnije da muva druge devojke. Moj jako dobar drug(koga inace nazivam Jacob) je rekao da ce da "poprica" sa njim. Mozda ce posle njihovog razgovora da bude sve u redu a mozda ne. On ne ide samnom u skolu i video me je kad sam bila kod druga na zurci ali nismo se tada upoznali vec je on na sve nacine pokusao da stupi u kontakt samnom. OPSEDAO ME JE i ja sam mislila da zeli samo da budem deo njegove kolekcije ali kada sam cula da pre mene je imao samo jednu devojku, ja sam se predomislila. Tada sam imala drugog decka sa kojim sa raskinula da bih bila sa ovim, a i pored toga sam izgubila naj naj najbolju drugaricu tako sto sam je izvredjala zato sto je rekla da ona ne bih verovala takvom momku kao sto je moj trenutni decko. On ne zna da ga ja stalno proveravam njegov facebook i ne zna da sam videla nesto sto nisam trebala da vidim i ne zna da ja sad placem ovde u mojoj sobi. Prosto ne mogu da verujem da decko koji mi je stalno pisao da me voli i opsedao me i govorio mi iskreno kako se oseca i udvarao mi se sada moze da me ovako izbegava i ignorise stalno. A toliko ga volim da ni ne pomisljam da raskinem sa njim. Ne mogu. Mislim da raskid nije resenje i da nesto drugo mora da se uradi....Ali sta? =( =( =( =(

ProbLemi... =( =( - Page 2 603913

P.S. Ne mogu da verujem da je moja bivsa najbolja drugarica bila u pravu x(

P.P.S.
Osecam se kao Bella u New Moon-u =/


Poslednji izmenio Lady Swan dana Uto Jun 09, 2009 4:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
...Bojana...
Volim vampire!
Volim vampire!
...Bojana...


Broj poruka : 85
RaNk : 0
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 29

ProbLemi... =( =( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 3:38 pm

pa...mislim da treba da popricas sa njim i da mu kazes kako se osecas.mada ako zelis da vasa veza uspe trebalo bi da mu verujes(da ga ne proveravas...)mada sad imas razloga za to.a ako te on ne svati ozbiljno i nastavi tako da se ponasas...msm da je bolje da raskines,nemoj da dozvolis da pravi budalu od tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Lady Swan
Smrtnik
Smrtnik
Lady Swan


Broj poruka : 26
RaNk : 0
Datum upisa : 22.05.2009
Godina : 28
Lokacija : Forks

ProbLemi... =( =( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 6:08 pm

Hvala =)
Nazad na vrh Ići dole
N@st@sj@ Bl@ck
Smrtnik
Smrtnik



Broj poruka : 14
RaNk : 0
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 30
Lokacija : beograd,srbija

ProbLemi... =( =( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 01, 2009 1:06 pm

nemam probleme nego pitanja nesssie kako ti je pravo ime samo to me zanima ??
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ProbLemi... =( =( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ProbLemi... =( =(
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TwiLiGhT :: ZabaWa :: PrObLemi... =(-
Skoči na: